Stojak obrotowy do przewodów

Stojaki obrotowe służą do odwijania, zawijania oraz nawijania kabli, przewodów oraz wężów, znacznie ułatwiając wszelkiego rodzaju prace, do których potrzebujemy okablowania.

Odwijak świetnie sprawdzi się nie tylko w miejscach, gdzie przeprowadzany jest remont – czy na budowie, ale również w różnego rodzaju hurtowniach, sklepach sklepach budowlanych, sklepach elektronicznych oraz w sklepach specjalistycznych każdej branży.

Lekka konstrukcja, solidne wykonanie i bardzo wysoka jakość sprawiają, że przenoszenie odwijaka z miejsca na miejsce jest banalnie proste i nie wymaga żadnego wysiłku.

Stojaka obrotowego można bez problemu i bez względu na warunki pogodowe używać zarówno wewnątrz budynku jak i na zewnątrz. Nie musisz się martwić, że stanie się z nim coś negatywnego. Produkt jest przystosowany do każdych warunków atmosferycznych.

Idealne rozwiązanie dla profesjonalistów i amatorów. To bezkonkurencyjne urządzenie sprawi, że praca stanie się przyjemnością. Pozawala na utrzymanie porządku na każdej przestrzeni.

tagi kluczowe: Odwijaki marki Herrblitz, Odwijaki marki Herrblitz, Odwijaki w ofercie BTC maszyny, żarówka spaleniowa, krzem bezpostaciowy